Zľavový program

Odporučte BitFakturu a získajte zľavu

Vy aj váš známy, ktorému odporučíte BitFakturu, získate 20% zľavu na naše predplatné.

Vyskúšať zadarmo

Ako funguje Program Odporučte BitFakturu?

 1. Zahájenie Programu

  Zľavový program je možné aktivovať na akomkoľvek účte bitfaktura.sk vrátane účtu Micro (bezplatného účtu). V ponuke Nastavenia > Nastavenia účtu nájdete záložku Odporučte BitFakturu. Systém vám vytvorí jedinečný odkaz na odporúčanie, ktorý môžete poslať svojim známym zadaním ich e-mailovej adresy v okne Odporučte BitFakturu a kliknutím na tlačidlo Odporučiť. Ak priateľ využije vaše odporúčanie, systém si ho zaznamená a jeho stav si budete môcť kedykoľvek skontrolovať po prihlásení do BitFaktury.

 2. Výhody pre Odporúčajúceho

  Chcete začať používať BitFakturu zadarmo? Nie je nič jednoduchšie! Zožeňte si len pár priateľov, ktorí si spoločne s vami budú fakturovať jednoduchšie, rýchlejšie, ekologickejšie a úspornejšie. Každá ďalšia osoba, ktorá sa vďaka vám pripojí k zákazníkom BitFaktury, znamená pre vás ďalšiu zľavu!

 3. Výhody pre známych

  Každý priateľ, ktorého pozvete, aby si vyskúšal BitFakturu, získa výhodu plnohodnotnej skúšobnej verzie, ktorá je bezplatná. Získate aj zľavu 20% na akýkoľvek vybraný plán predplatného. A to nehovoríme o výhodách jednoduchej elektronickej fakturácie :)

 4. Ako sa odporúča?

  Máte pozitívnu skúsenosť s používaním BitFaktury? Povedzte o tom svojim známym. Odporúčať môžete v akejkoľvek forme, podstatné je odovzdať svoj odkaz na odporúčanie novým ľuďom. Podeľte sa o svoje dojmy a výhody, ktoré ste si všimli, a o jedinečnú zľavu :)
  Ako osloviť priateľov čo najrýchlejšie a bezchybne zdieľať odkaz? Použite šablónu e-mailu vytvorenú v BitFakture a pošlite ju priateľom alebo použite ešte jednoduchší spôsob. Teraz môžete jediným kliknutím odporučiť BitFakturu a zdieľať odkaz uverejnením na Facebooku, Twitteri, Google+ alebo LinkedIn!

  Môžete aj vložiť špeciálny banner s odkazom na svoje internetové stránky alebo blog!

 5. Ako skontrolovať stav Odporúčaní?

  V ponuke Nastavenia > Nastavenia účtu nájdete záložku Odporučte BitFakturu. Tu môžete vytvárať nové odporúčania a skontrolovať stav tých, ktoré ste už realizovali. Program Odporučte BitFakturu zobrazuje dva možné stavy: Počet vytvorených účtov a Počet zaplatených účtov.
  Počet vytvorených účtov ukazuje, v koľkých prípadoch sa vám podarilo presvedčiť vášho známeho, aby začal používať BitFakturu a že práve prebieha jeho skúšobné obdobie. Vytvorením účtu sa pre vás nezvyšuje počet bezplatných mesiacov a nie je možné ho uplatniť vo forme zľavy.

 6. Množstvo odporúčaní, ale kde je háčik?

  Lenže... žiaden v tom nie je! Zľavový program Odporučte BitFakturu vám naozaj umožní používať BitFakturu zadarmo vďaka vašim odporúčaniam. Každé zaplatené odporúčanie znamená pre vás 20% zľavy z aktuálneho plánu predplatného alebo ľubovoľného iného vybraného plánu*, ktorý budete využívať - bez poplatkov a výnimiek :) Ak zoženiete 6 ľudí, ktorí si na vaše odporúčanie založia účet na BitFakture a zakúpia si akúkoľvek službu so zľavou 20%, budete môcť používať BitFakturu zadarmo celý rok!

  *Neplatí pri predplatnom pre účtovné kancelárie

Odporučte BitFakturu známym, získajte zľavu a fakturujte zadarmo!

Prejdite na svoj účet na BitFakture a aktivujte si partnerský program.

Aktivovať si partnerský program