Blog

Vitajte na našom blogu

Tu nájdete najnovšie informácie o našom programe. Získajte prehľad o novinkách na trhu a osvedčených postupoch, ktoré vám pomôžu úspešne realizovať podnikanie.

Zhrnutie noviniek v systéme - október 2023

Pozývame vás na prehľad októbrových noviniek v systéme! Október bol v BitFakture aktívny - počet zmien a nových funkcií to potvrdzuje. Poďme teda na to!

Terézia Šalamonová

Terézia Šalamonová

Ako sa vyhnúť chybám v číslovaní faktúr? Ako ich napraviť?

Daňové zákony vyžadujú, aby faktúry vydané v priebehu jedného účtovného roka plnili postupnosť číselného radu a nasledovali jeden za druhým. Každému, kto už nejaký štvrtok podniká, sa podarilo rozličnými spôsobmi do číselných radov zasiahnuť. Ako zachrániť takúto situáciu – a ešte lepšie – ako jej predchádzať?

Daniel Beránek

Daniel Beránek

Pravidelná faktúra: automatizácia opakovanej fakturácie

Opakovaná činnosť volá po automatizácii. Nie je tomu inak ani v prípade fakturácie. Ak každý mesiac vystavujete tým istým klientom faktúru za tie isté služby v tej istej sume, potom najefektívnejším riešením je pravidelná faktúra.

Daniel Beránek

Daniel Beránek

Zhrnutie noviniek v systéme - september 2023

September bol plný noviniek. Odporúčame Vám prečítať si náš mesačný prehľad nových funkcií BitFaktury, ktoré sú k dispozícii vo verzii pre online prehliadače ako aj pre mobilné zariadenia.

Terézia Šalamonová

Terézia Šalamonová

Fakturujete do zahraničia? Pomôže vám BitFaktúra

Medzinárodná fakturácia býva náročná. Po prvé, faktúru musíte zákazníkovi vystaviť v jeho jazyku a po druhé, musí spĺňať legislatívne požiadavky cieľovej krajiny.. Samozrejme, všetko je jednoduchšie, ak je fakturácia v súlade s legislatívou rôznych krajín alebo ak samotný prevádzkovateľ pôsobí medzinárodne.

Daniel Beranek

Daniel Beranek