Integrácia s Pohodou

Importujte faktúry z BitFaktury do Pohody!

Náš integračný modul konvertuje faktúry z BitFaktury do Pohody a trvá to iba chvíľu!

Vyskúšať zadarmo

BitFaktura + Pohoda

Ak Vy alebo Vaša účtovníčka používate účtovný program Pohoda, všetky faktúry vystavené v BitFakture teraz môžete jednoducho do tohto účtovného programu vyexportovať.

Vaša účtovná kancelária tak má možnosť bez pracného prepisovania importovať faktúry vystavené v BitFakture priamo do svojho systému.

Prepojenie automaticky prenáša všetky vydané faktúry ktoré vzniknú v BitFakture, do účtovného systému Pohoda. Prenáša doklady vystavené vo všetkých nastavených menách.

Výhody

 • Úspora času

  Doklady nemusíte pracne nahrávať do účtovného systému, import urobíte dvoma kliknutiami.

 • Automatizácia procesu

  Automatizácia procesu medzi účtovným systémom Pohoda a BitFakturou vám uľahčí podnikanie. Budete rásť bez zbytočných bŕzd a časových strát.

 • Úspora nákladov

  Manuálne zadávanie vyžaduje čas. Čas sú peniaze. A s rastúcim objemom to platí dvojnásobne.

Proces

Pozrite sa aké ľahké je importovať faktúry z BitFaktury do Pohody!

 • Krok 1

  Prejdite do záložky Príjmy > Faktúry > označte dokumenty, ktoré si prajete vyexportovať (export môžete urobiť za dané obdobie napr. za predošlý mesiac)

 • Krok 2

  V pravom hornom rohu kliknite na tlačidlo Export/Tlač a zvoľte Export do účtovného programu Pohoda.

 • Krok 3

  V Pohode vyberte Súbor/Dátová komunikácia povelom XML import/export. Spustí sa sprievodca, v ktorom vyberte stiahnutý export z BitFaktury. Nakoniec sa zobrazí výsledok spracovania.

Pozrite sa na naše ďalšie integrácie

Integrácia Pohody s BitFakturou je nielen pohodlná, ale je tiež súčasťou väčšieho ekosystému, ktorý umožňuje zefektívniť účtovné procesy. BitFaktura tiež ponúka automatické prepájanie platieb. V reálnom čase sú transakcie okamžite prepojené s vystavenými faktúrami a označené ako zaplatené. Vďaka tomu je možné celý účtovný proces dokladov vykonávať cez BitFakturu.

Overte si možnosti BitFaktury!

Testujte zadarmo po dobu 30 dní. Žiadne zriaďovacie poplatky ani dlhodobé záväzky.

Vyskúšať zadarmo