SPRÍSTUPŇOVANIE DOKUMENTOV

Pohodlnejšia komunikácia s účtovníkom

Podnikáte a zohnali ste si spoľahlivého účtovníka? Teraz potrebujete iba jednoduchý a rýchly spôsob, ako zdieľať dokumenty.

Vyskúšajte si to zadarmo

Nestrácajte čas odovzdávaním dokumentov

Ušetrite drahocenný čas pri odovzdávaní finančných údajov účtovníkovi. Je to dôležité najmä v obdobiach horúčkovitej aktivity, napríklad na konci účtovného roka. Poskytnite svojmu účtovníkovi prístup k záznamom v BitFakture a ihneď čerpajte výhody, ktoré mu umožnia sústrediť sa na prínosnú prácu pre vašu spoločnosť!

Ako zdieľať účet v Bitfakture s účtovnou kanceláriou?

Nie je nič jednoduchšie! Ak chcete pozvať účtovníka, aby s vami zdieľal dokumenty, prihláste sa do BitFaktury a prejdite na kartu Nastavenia. Postupujte podľa jednoduchých pokynov v návode. Odteraz bude môcť účtovník iba prezerať dokumenty a reporty na vašom účte na BitFakture. A čo ak sa vaše cesty rozídu? Vždy máte možnosť odstrániť daný prístup – môžete taktiež pridať nového účtovníka.

  • Právomoci účtovníka

    Zaujíma vás, čo váš účtovník uvidí po získaní prístupu k vášmu účtu? Prejdite do tipov, kde sa dozviete viac o prístupe k dokumentom len na čítanie.

    Prejdite do tipov
  • Ak ste sami účtovníci

    Ak ste sami účtovníkmi, pripravili sme pre vás lákavú ponuku!

    Dozvedieť sa viac

Mám záujem! Lenže... koľko to stojí?

Sprístupnenie účtu v BitFakture účtovnej kancelárii nepredstavuje žiadne dodatočné náklady! Účtovníkovi môžete poskytnúť prístup ako užívateľovi v rámci balíčka, ktorý ste si predplatili.

Nový jednoduchší spôsob zdieľania účtovných dokladov

Prejdite na svoj účet v BitFakture a udeľte prístup svojmu účtovníkovi.

Udelenie prístupu účtovníkovi